Vstup do budovy polikliniky v Broumově v době rekonstrukce hlavní komunikace

Řada občanů města využívá služby lékařů na poliklinice v Broumově. V době generální opravy komunikace v těsném sousedství polikliniky je i vstup do polikliniky občas komplikovaný, avšak poliklinika je stále v provozu. Přinášíme aktuální informace o současném řešení vstupu do polikliniky v broumově.

„Hlavní vchod“ je zpřístupněn pouze pro příchozí po chodníku od restaurace Střelnice. „Boční vchod“ (z druhé strany budovy) je zpřístupněn pro ostatní příchozí z ulice třída Masarykova. Viz fota, ZDE.

Upozornění – po chodníku kolem restaurace Střelnice (nahoru) dojdete jen k samotné budově polikliniky, dále je cesta neprůchozí (chůze stavbou není možná). Pokud jdete pěšky po chodníku kolem restaurace Střelnice (nahoru) směr centrum, příp. při cestě do LIDLU, aj., použijte schodiště u restaurace Střelnice. Pro kočárky je nutno použít cestu kolem „malé budovy“ ZŠ Hradební.

Foto situace na místě je ZDE.

Datum vložení: 29. 4. 2022 13:44
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2022 13:50