Změna svozu tříděného odpadu  1

Změna svozu tříděného odpadu

Datum: 20. 10. 2021

Město Police startuje změnu svozu tříděného odpadu a bude rozdávat občanům nádoby na plasty a na papír.
Více info zde:

Oprava komunikace v Hlavňově na Malé straně

Datum: 13. 10. 2021

V termínu 20. - 26. 10. 2021 bude v Hlavňově na Malé straně probíhat oprava komunikace firmou STRABAG a.s. V této době bude průjezd opravovaným úsekem možný pouze po domluvě se stavbyvedoucím.
Asfaltové vrstvy budou položeny ve dnech 25. a 26. 10. 2021 (pondělí a úterý). Po tuto dobu bude opravova

Dokumenty ke změně územního plánu města č. 4

Datum: 11. 10. 2021

Na úřední desce města byla zveřejněna informace o vyhlášení veřejného projednání změny č. 4 územního plánu města.

Výsledky parlamentních voleb v Polici nad Metují

Datum: 9. 10. 2021

Výsledky hlasování v 5 volebních okrscích v Polici nad Metují.

ČD, a.s. - Informace o výlukách v úseku Hronov - Police n. M. - Broumov

Datum: 1. 10. 2021

Oznámení o výlukách.
Dovolujeme si Vás informovat o opatření po dobu výluky traťové koleje v úseku  Hronov - Police nad Metují - Broumov ve dnech 9. - 29. 10.2021 viz vývěsky a výlukové jízdní řády.

Lávka bezpečnostního přelivu Hlavňovského rybníka

Datum: 1. 10. 2021

Ve středu 13.10. 2021 zahájí firma STAVBY PAGAČ z Machova realizaci železobetonových základů u bezpečnostního přelivu Hlavňovského rybníka pro stavbu lávky. Pěšina z parkoviště na hráz rybníka bude uzavřena. Prosíme občany, aby pro přístup k restauraci a do skal použili zadní přístupovou cestu.

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. v Broumově přijme chemika/chemičku

Datum: 14. 9. 2021

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. závod 10, Odborářská 118, Broumov přijme chemika/chemičku.

Kotlíkové dotace - aktuální informace!

Datum: 6. 9. 2021

Nově se dotace soustředí i na domácnosti s nižšími příjmy, kterým nabízí možnost získat až 95% dotaci na výměnu starého kotle. Možnost vyměnit si kotel s dotací ale stále mají i ostatní domácnosti, ty dostanou na výměnu až 50 %. Královéhradecký kraj zveřejnil aktuální informace.

Výběrové řízení - FÚ KHK Náchod

Datum: 6. 9. 2021

Na ÚP Finančního úřadu pro KHK budou v následujícím období vyhlášena výběrová řízení na obsazení volných míst s místem výkonu služby na ÚP v Náchodě, především se jedná o místa na oddělení daňové kontroly.
Viz příloha:

Očkovací centrum pro neregistrované zájemce

Datum: 28. 7. 2021

Náchodské očkovací centrum v nemocnici se mimořádně otevírá 31. července pro neregistrované. V sobotu 31. července bude po celou dobu přítomen také dětský lékař, proto můžete využít centra i pro děti starší 12 let.

Zobrazeno 1-10 ze 40