Kam s přírodními vánočními stromky

Datum: 12. 1. 2022

Přírodní vánoční stromky, které nelze zamulčovat, zkompostovat nebo spálit doma, je možné, po jejich řádném odstrojení, odložit ke hřbitovní zdi pod sídlištěm, nebo do sběrného dvora. Děkujeme, že je neodkládáte na jiných místech po městě.

Pomoc lidem s náklady na energie

Datum: 12. 1. 2022

V souvislosti s náhlým ukončením dodávek energií od Bohemia Energy a dalších společností, ke kterému došlo napříč celou Českou republikou, představilo Ministerstvo práce a sociálních věcí možnou pomoc ze strany Úřadu práce.

Informace -vyplnění přiznání k dani z nemovitých věcí

Datum: 28. 12. 2021

V příloze naleznete informační leták “NECHOĎTE – VOLEJTE - PODEJTE“ s telefonními linkami, na kterých jsou připraveni pracovníci Finanční správy České republiky, aby poplatníkům poskytli informace a pomoc s vyplněním přiznání k dani
z nemovitých věcí

Změna svozu tříděného odpadu  1

Změna svozu tříděného odpadu

Datum: 22. 12. 2021

Město Police startuje změnu svozu tříděného odpadu a bude rozdávat občanům nádoby na plasty a na papír.
Více info zde:

Svozový kalendář odpadů na rok 2022  1

Svozový kalendář odpadů na rok 2022

Datum: 22. 12. 2021

Svozový kalendář odpadů na rok 2022

Možnost očkování vakcínou proti covidu-19 v ordinaci MUDr. Čelkové

Datum: 4. 11. 2021

Více informací naleznete zde:

Dokumenty ke změně územního plánu města č. 4

Datum: 11. 10. 2021

Na úřední desce města byla zveřejněna informace o vyhlášení veřejného projednání změny č. 4 územního plánu města.

Výsledky parlamentních voleb v Polici nad Metují

Datum: 9. 10. 2021

Výsledky hlasování v 5 volebních okrscích v Polici nad Metují.

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. v Broumově přijme chemika/chemičku

Datum: 14. 9. 2021

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. závod 10, Odborářská 118, Broumov přijme chemika/chemičku.

Rezervační systém – registr vozidel MěÚ Broumov

Datum: 28. 4. 2021

Rezervace probíhá výběrem dne a hodiny. Jedna rezervace – jeden úkon! Rezervace je možná maximálně 30 dní dopředu.
+ příloha

Zobrazeno 1-10 ze 28