Ukončení provozu pobočky České spořitelny

Přinášíme tímto aktuální informaci k ukončení provozu pobočky České spořitelny v našem městě.

Tyto řádky se mi nepíší vůbec snadno. Historie se opakuje, a po Moneta Money Bank a Komerční bance uzavírá provoz své pobočky v našem městě nakonec i Česká spořitelna.

Stejně jako v předchozích případech dvou uvedených bankovních institucí, tak ani nyní nebylo pro banku město partnerem pro případné jednání o možnosetch jiného řešení. Níže přikládáme vyjádření regionálního manažera České spořitelny, pana Marka Nemce, který více přibližuje důvody, které banku vedly k rozhodnutí o ukočení činnosti pobočky.

Bankomat České spořitelny zůstává v tuto chvíli v provozu ve stávajícím místě, a s Českou spořitelnou budeme řešit, zda bude v tomto místě nadále zachován, nebo zda bude nutno jej (z provozních důvodů) přesunout do jiného objektu.

Do budoucna tak klientům České spořitelny zůstanou k dispozici pobočky V Broumově a v Náchodě.

Zdůvodnění České spořitelny

Ukončení provozu Čs. spořitelna.pdf