SOUTĚŽ ROZKVETLÉ MĚSTO 2024

Soutěž o rozkvetlé město

Soutěž vyhlašuje město Police nad Metují s podporou ZO ČZS Police nad Metují. Záštitu nad soutěží převzal starosta města Mgr. Jiří Škop.

Město Police nad Metují podporuje snahy občanů o zkrášlování městského prostředí. Soutěží Rozkvetlé město 2024 chce angažovanost obyvatel v tomto směru ocenit.
O co půjde?
Soutěž o nejkrásnější květinovou výzdobu oken, balkonů, lodžií a předzahrádek domů či bytů.
Do soutěže ve dvou kategoriích je možné se přihlásit od 17. června do 30. srpna 2023.

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE
1) Květinová výzdoba oken, balkónů a lodžií

V této kategorii budou hodnoceny květiny zdobící okna, balkóny a lodžie domů a bytů.
2) Květinová výzdoba předzahrádek
Do této kategorie můžete přihlásit své předzahrádky domů, květinové záhony a ostatní květinovou výzdobu nacházející se tak, aby byla viditelná pohledem ostatních obyvatel z veřejného prostranství.

Přihlásit se může každý, komu není lhostejné vzezření svého okna, balkónu, lodžie či předzahrádky a rád pečuje o okrasné rostliny. Každý, kdo má zájem a chuť soutěžit.
Podmínky soutěže:
- Květinová výzdoba se nachází v katastru města.
- Účastník soutěže zašle na emailovou adresu informačního centra: infocentrum@policko.cz v období 17.6. - 30.8. 2024 minimálně jednu, maximálně pět fotografií. (Soutěžící může prostřednictvím fotografií zachytit vývoj květin v čase.)
 Účastník soutěže v emailu uvede své jméno, adresu a telefonický kontakt.
O co se soutěží?
V každé kategorii oceníme tři místa. Majitelé nejhezčí květinové výzdoby se mohou těšit na poukazy do zahradnictví Zobal v hodnotě 5 000,-Kč, 3 000,-Kč a 1 000,-Kč.
Vítěze vybere široká veřejnost v září na Podzimní výstavě v Pellyho domech.
Výsledky budou zveřejněny na webu města a v říjnovém čísle Polického měsíčníku.

Datum vložení: 25. 6. 2024 5:45
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2024 5:48