Provoz MěÚ pro veřejnost omezen na dobu: PO 08:00 - 13:00 hodin  a  ST 12:00 - 17:00 hodin

Prosba o odpovědnost každého z nás

Vážení občané,

Obracíme se na Vás v této nelehké době, a stejně jako řada politiků a významných osobností v posledních dnech Vás prosíme o to, abyste se v těchto dnech snažili chovat maximálně odpovědně.

Odpovědným chováním chráníme ty, pro které virus znamená nebezpečí. Odpovědným chováním pomůžeme zdravotníkům kapacitně zvládnout současný stav a zajistit potřebnou péči pro pacienty s těžším formami onemocnění.

Poslední vládní opatření jsme vzhledem k vážnosti situace nuceni respektovat, každý z nás má jistě právo tato opatření kritizovat, nicméně bez omezení sociálních kontaktů, bez dodržování základních pravidel (ruce – roušky – rozestupy), se život do normálních kolejí bude vracet jen těžko.

Současná pandemie se dotýká nás všech. Je i na každém z nás, jak ji zvládneme.

Lékaři a zdravotnický personál Vám prostřednictvím této zprávy děkují za pomoc!

Jirka Škop, váš místostarosta

Datum vložení: 15. 10. 2020 12:36