Přání ke Dni učitelů

Dnes si, v souvislosti s připomínkou narození Jana Amose Komenského, připomínáme Den učitelů!

Vážené paní učitelky

Vážení páni učitelé,

Den Vás, kteří prostřednictvím vzdělávacího procesu formujete budoucnost naší společnosti, naší obce, kraje, státu. Vaše nelehká práce není jen o předávání znalostí, ale také o inspiraci a podpoře naší společné cesty ke vzdělání a seberealizaci našich potomků.

Víme, že to není vždy snadné. Stojíte každý den před řadou výzev, úkolů a složitých situací, ale vaše odhodlání a víra v budoucnost jsou tím, co pomáhá naplňovat očekávání společnosti. Vaše práce vytváří mosty k vědomostem a porozumění, které jsou základem našeho světa.

Vážíme si Vaší práce, a snažíme se Vám být partnery, pomáhat skrze investice zlepšovat prostředí školy.

V tento den učitelů vám přejeme všem radost, štěstí a ocenění za Vaši práci, které si zasloužíte. Děkujeme za Váš přístup, snahu a oddanost nelehkému povolání.

S úctou

Mgr. Jiří Škop

Starosta

(za vedení města i celé zastupitelstvo)