Pro osamělé seniory a osoby v nouzi nabízíme zajištění nákupů nebo vyzvednutí léků. V případě potřeby kontaktujte pracovníky MěÚ - 775 442 402 nebo 491 509 999

Poplatek za odpady – prozatím prodlouženo do 30.6.2020 !!!

Více informací zde:

V souvislosti se vzniklou situací a snahou co nejvíce omezit pohyb občanů po městě je splatnost poplatku za odpady a s tím související poskytování slevy při uhrazení poplatku v době splatnosti posunuta prozatím do 30.6.2020. S tím souvisí i nutnost nalepení nové nálepky až od 1.7.2020. K tomuto opatření přistupujeme s vědomím, že ne každý občan má možnost elektronické platby.

Zároveň ale platí,  že je možnost a jako nejvhodnější způsob se jeví placení poplatku za odpady převodem z Vašeho účtu na účet města č.9005-4629551/0100, VS – Vaše rodné číslo, ve výši 576 Kč za osobu a rok, popř. za nemovitost v případě vlastníků nemovitostí, ve kterých nikdo není hlášen k trvalému pobytu. V případě uhrazení poplatku převodem na účet Vás žádáme, abyste si nálepku na popelnici přišli vyzvednout až v době, kdy pomine nouzový stav. Z důvodu snahy nezatěžovat zbytečně poštu i případné rozesílání nálepek poštou na vyžádání nechejme, prosím, až na dobu, kdy se situace zklidní a vše se vrátí do normálu.

Děkujeme za pochopení i za Vaši ohleduplnost, chráníte tím sebe i nás.

Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. č.  491 509 991 – Daniela Adamová

Jsme Vám nepřetržitě k dispozici na e-mailové adrese: adamova@policenm.cz

Vaše dotazy se snažíme vyřizovat obratem.

Buďme ukáznění, rozumní a trpěliví…a bude zase dobře😉

Daniela Adamová

finančně správní odbor - správce poplatku

Datum vložení: 20. 3. 2020 10:11