Odložení opravy vodovodu v Hlavňově

Práce na opravě vodovodu v Hlavňově byly posunuty o 1 měsíc a budou zahájeny pravděpodobně 18. 7. 2024.

Společnost Vodovody a kanalizace Náchod a.s. v tomto týdnu oznámila, že zahájení prací na opravě vodovodu je z technických důvodu na straně dodavatelské firmy, která vlastní prorážecí stroj, posunuto o 1 měsíc. Podle aktuálních informací budou práce na opravě vodovodu, o kterých jsme Vás informovali v minulém týdnu, zahájeny pravděpodobně 18. 7. 2024. O zahájení prací budete opět předem informováni.

V důsledku posunu zahájení opravy vodovodu bude posunuto rovněž zahájení prací na opravě průjezdní komunikace v Hlavňově. Zhotovitelem opravy komunikace bude firma Strabag a.s., kterou rada města na svém pondělním jednání potvrdila jako vítěze výběrového řízení. O postupu prací a omezeních, která si provádění kompletní rekonstrukce komunikace vyžádá Vás budeme informovat.

Z důvodu rekonstrukce vodovodního řádu bude přerušena dodávka pitné vody v obci Hlavňov od 18. 7. do 31. 8. 2024 (termín bude ještě zpřesněn). K přerušení dodávky dojde (od č.p. 54 po č.p. 40) v době od 8 do 18 hodin. Cisterna s pitnou vodou bude přistavena u č.p. 37 (stará škola).

Datum vložení: 19. 6. 2024 14:15
Datum poslední aktualizace: 19. 6. 2024 14:23