Provoz MěÚ pro veřejnost omezen na dobu: PO 08:00 - 13:00 hodin  a  ST 12:00 - 17:00 hodin

Informace k plošnému antigennímu testování COVID-19

Jak jistě z médií víte, vláda přikročila k předvánočnímu plošnému testování populace, jehož účelem je za pomocí antigenních testů ověřit stav šíření nákazy COVID-19 v naší zemi.

Jakkoliv je diskutabilní, zda tento krok přichází včas, je to určitě cesta, jak do budoucna omezit šíření nákazy, nebo zploštit křivky nárůstu v případě dalších vln. Je to možná i cesta k tomu, jak nemuset opakovaně "vypínat" zemi, či omezovat podnikání v různých oborech činnosti. Nabídka podstoupení dobrovolného otestování nepřichází v nejvhodnější čas, přesto doporučuji, pokud máte jen trochu času, využít této možnosti.

V příloze této zprávy najdete informace o tom, kde je možné se nechat otestovat, a jakým způsobem je možné se na test objednat (zaregistrovat). V našem regionu budou funovat dvě místa, a to v Náchodě a Trutnově. Testování je bezplatné.

Přejeme všem co možná nejpevnější zdraví!

Info leták

Plosne antigenni testovani COVID informace obcanum.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 187,02 kB
Datum vložení: 16. 12. 2020 13:40